Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Младост 3
189 900 €
371 412.12 лв.

(1 899 €, 3 714.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 13:36 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 469 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

ПРОСТОРЕН !!! ТУХЛА !!! ДО МЕТРОСТАНЦИЯ !!! ЮЖЕН !!!

Home2U Ви представя тристаен апартамент, с площ от 100кв.м. с усвоена тераса но по документ за собственост е 92 кв.м. находящ се в квартал Младост 2. Сградата е тухлено строителство - 1989г. с добре подържани общи части. Имота се намира в непосредствена близост до метростанция, автобусни спирки, Бизнес парк, Лидъл и Фантастико. В района има също училища, детски градини, зелени площи с площадки за деца, а паркирането е свободно и безпроблемно. Състои се от антре, хол, кухня, две спални, бани с тоалетни, тоалетна.

Ако желаете да закупите този имот, обадете се СЕГА и цитирайте следния код: 141811
Особености
Тухла
За ремонт
За контакт:
0875363330
Агенция:
ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ
0875363330
ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
home2um.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. 'Андрей Сахаров' 16 ет. 1
http://www.home2u.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Младост 3
Обява: 1c177823657161197

189 900 €
371 412.12 лв.
(1 899 €, 3 714.12 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 3

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност